Materiały ścierne

Łatwiejsze i lepsze szlifowanie drewna surowego i międzyoperacyjnego.
Flex-Trim
jest liderem na rynku przemysłu drzewnego w dziedzinie przygotowania powierzchni elementów drewnianych.

Technologia szlifowania Flex-Trim, to zupełnie nowy standard dla optymalnego szlifowania drewna w stanie surowym i międzyoperacyjnego. System szlifujący Flex Trim składa się na  głowice wyposażone w opatentowane listki szlifujące drewno– głowice szlifierskie. Mogą  one być przygotowane na zamówienie w żądanej długości i średnicy. Unikatowy system szlifujący Flex jest możliwy do zainstalowania na prawie każdej maszynie.

KORPUS GŁOWICY FLEX
Istnieje możliwość budowania różnych długości korpusów na bazie standardowych rozmiarów tak, aby spełnić Państwa wymagania w prawie każdym przypadku. Niezależnie od tego, głowice mogą być przygotowane na zamówienie w żądanej długości i średnicy.Unikatowy system szlifujący Flex jest możliwy do zainstalowania na prawie każdej maszynie.

Głowice szlifujące drewno mają wiele zalet. Jedną z nich jaką możemy  wymienić, jest możliwość wymiany listków szlifujących bez demontażu całej głowicy.

Głowice wykonane są z POM.

LISTKI SZLIFUJĄCE FLEX

Oryginalne, opatentowane głowice i listki ścierne  Flex, to gwarancja wysokiej jakości szlifowania.

Klient może otrzymać na żądanie różne kombinacje opatentowanego systemu szlifierskiego, który w zależności od jego potrzeb dobiera się spośród  różnych rodzajów papieru ściernego, nacięć  i typów szczotek  z metalową lub plastikową opaską mocującą wykonywaną w różnych długościach.

Listki szlifujące są unikatowym systemem, a ich długa żywotność i zapewnienie 15-20% oszczędności zużycia lakieru są ich dodatkowymi zaletami.