dms 600/4s automat lakierniczy

TYTUŁ: DMS 600/4S Automat lakierniczy

PRODUCENT: DMS

MODEL: 600/4S

OPIS: DMS 600/4S jest automatem lakierniczym produkowanym przez nasza firmę z przeznaczeniem do lakierowania lub bejcowania elementów mebli, schodów, listew oraz paneli do max. wysokości 50mm.

Łatwa i prosta obsługa oraz najnowsza technologia gwarantują najwyższą jakość lakierowania. Kompaktowe wymiary urządzenia pozwalają na zastosowanie w mniejszych pomieszczeniach. Maszyna jest sterowana z 19″ ekranu dotykowego w oparciu o intuicyjnie przygotowane oprogramowanie.

Maszyna zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie czynności eksploatacyjne, takie jak wymiana filtrów, mycie, zamiana lakierów lub bejc mogły odbywać się w optymalny sposób.

DMS 600/4S produkowany jest wg dobrze znanych i sprawdzonych zasad: system jest zaprojektowany jako zamykana kabina z możliwością podłączenia odciągu powietrza i filtra cząstek stałych. Maszyna wyposażona jest w taśmę transportową, która w zależności od modelu może być zabezpieczona folią/papierem lub wyposażona w system zgarniająco myjący taśmę właściwą. Oba układy dostosowane do odzysku lakieru. Strefa lakierowania zawiera ruchome ramię z możliwością montażu do 4 pistoletów na ramieniu. Pistolety są zamontowane na regulowanych wspornikach (pistolety natryskowe są zawieszone tak, że możliwa jest regulacja wysokości +/-100 mm). Na wejściu maszyna jest wyposażona w listwę sensoryczną EX do wykrywania przedmiotów. Skaner do wykrywania przedmiotów działa tak, że przekazuje obrys elementu do sterownika, który odpowiednio struje pracą pistoletów aplikując lakier tylko w strefie elementu.

Automat przygotowany do zainstalowania osprzętu lakierniczego nisko lub wysoko ciśnieniowego.

DANE TECHNICZNE:

Automat lakierniczy, może być używany do bejcowania jak również do lakierowania

 • Szer. Robocza 600 mm
 • Ruchomy suport z pistoletami lakierniczymi
 • Odzysk lakieru
 • System czyszczenia taśmy
 • Mała maszyna dopasowywana pod potrzeby klienta

ZALETY DMS 600/4S:

 • Szerokość robocza 600mm
 • Ruchomy suport z pistoletami lakierniczymi
 • Odzysk lakieru
 • Mała maszyna dopasowana do potrzeb klienta
 • System czyszczenia taśmy lub system z folią

*zastrzegamy sobie możliwość występowania błędów i zmian w danych technicznychZapytaj o cenę:
  Przesyłając ten formularz do Administratora wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Administratora Twoich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.
  Formularz zabezpieczony przez Google Recaptcha.