ceetec ip250 polewarka szczotkowa – po remoncie

Maszyna używanaMaszyna po remoncie

Uwaga – ogłoszenie dotyczy używanej maszyny po remoncie. Jeżeli interesuje Cię zakup nowego urządzenia, przejdź do NOWY CEETEC IP250.


CEETEC IP250

Ceetec IP250 model przemysłowy jest starszym bratem serii oraz urządzeniem zaprojektowanym z myślą o codziennej produkcji, przez cały rok. Urządzenie przemysłowe idealnie nadaje się do zastosowania w tartakach, w produkcji domków, przemysłowych zakładach lakierniczych oraz w zakładach rzemieślniczych i fabrykach o większej produkcji.

DANE TECHNICZNE: Moc przerobowa: do 9.000 m/h Wymiary elementów obrabianych: w zależności od modelu – patrz schemat Zasilanie: 3 x 400 V + PE IP klasa 55 Moc: 4,5 kW Waga urządzenia: ok. 600 kg Maszyna przystosowana do pracy z zewnętrzną pompą. Brak w zestawie
Zapytaj o cenę:Przesyłając ten formularz do Administratora wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Administratora Twoich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.
Formularz zabezpieczony przez Google Recaptcha.