flex trim głowice szlifujące

TYTUŁ: Flex Trim głowice szlifujące

PRODUCENT: Flex Trim

MODEL: Głowica szlifierska

OPIS: Unikatowy system szlifujący Flex jest możliwy do zainstalowania na prawie każdej maszynie. W naszym asortymencie znajdują się Korpusy Głowicy Flex, gdzie istnieje możliwość budowania różnych długości na bazie standardowych rozmiarów tak, aby spełnić Państwa wymagania w prawie każdym przypadku. Głowice szlifujące drewno, które wykonane są z POM mają wiele zalet. Jedną z nich jaką możemy  wymienić, jest możliwość wymiany listków szlifujących bez demontażu całej głowicy. Oryginalne, opatentowane głowice i listki ścierne  Flex, to gwarancja wysokiej jakości szlifowania. Głowice szlifierskie Flex Trim są standardowo wyposażone w opatentowany system O-ring blokady. Co oznacza, że bez użycia narzędzi system ten pozwala na szybki i łatwy przełącznik szlifowania szczotkami.

DANE TECHNICZNE:

 • GŁOWICA WALCOWA POM: 80mm 100mm 120mm 180mm 280mm
 • GŁOWICA WALCOWA ALUMINIUM: 120mm 180mm 240mm
 • GŁOWICA DYSKOWA: 125mm 180mm
 • SPECJALNE GŁOWICE SZLIFIERSKIE: Szlifowanie może być bardzo złożone, a czasami wymaga specjalnych głowic szlifierskich, aby rozwiązać zadania. Flex Trim ma duże doświadczenie w produkcji specjalnych głowic szlifierskich i chętnie pomagają w projektach i opracowują rozwiązania do szlifowania w ścisłej współpracy z klientem.

ZALETY GŁOWICY SZLIFIERSKIEJ FLEX TRIM:

 • Unikatowy system szlifujący Flex jest możliwy do zainstalowania na prawie każdej maszynie
 • Oryginalne, opatentowane głowice i ściernica listkowa Flex, to gwarancja wysokiej jakości szlifowania
 • Długa żywotność zapewnienia od 15 do 20% oszczędności zużycia lakieru

*zastrzegamy sobie możliwość występowania błędów i zmian w danych technicznychZapytaj o cenę:

  Zapytaj o cenę lub umów się na testy:

  Temat zapytania:

  Przesyłając ten formularz do Administratora wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Administratora Twoich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.
  Formularz zabezpieczony przez Google Recaptcha.