volpato lasm 2n1a – szlifierka do krawędzi

Maszyna używana Szlifierka do krawędzi

Volpato Lasm 2N1a – szlifierka do krawędzi

Firma Dobre Maszyny S.C. ma do zaproponowania używaną maszynę VOLPATO LASM 2N1a. Używana szlifierka Volpato Lasm LS 2N1A w konfiguracji: 2 agregaty taśmowe – 1 agregat z głowicą dyskową Flex Trim – 1 agregat z głowicą na rzep, maszyna przeznaczona do szlifowania między lakierniczo oraz w razie potrzeby do szlifowania surowego.

Podstawowe informacje

  • Maksymalna wysokość obrabianego elementu: ~70mm
  • Waga urządzenia: ok. 1200kg
  • możliwość ustawienia agregatów pod kątem
  • Wymiary maszyny (ok.): (długość)4500mm x (wysokość)1500mm x (szerokość)1800mm
  • rok produkcji: 1997

Konfiguracja maszyny opis :

2 taśmowe Agregaty szlifujące z mechanizmem oscylacji, szerokość taśmy 80mm – płynna regulacja prędkości szlifowania – falownikiem.  Regulacja ciśnienia docisku na stopie szlifującej. Elektroniczne sterowanie doskoku I odskoku stopek niezależnie w pierwszym i drugim agregacie.

1 Agregat dyskowy Flex Trim – z płynną regulacją prędkości  falownikiem.

1 Agregat Dysk PAD – płynna regulacja prędkości szlifowania – falownikiem. Regulacja ciśnienia docisku szlifowania. Elektroniczne sterowanie doskoku I odskoku PADa.  Posuw z enkoderem co automatycznie synchronizuje doskok i odskok stopek szlifujących przy zmianie prędkości posuwu łańcucha.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

 

  Zapytaj o cenę lub umów się na testy:

  Temat zapytania:

  Przesyłając ten formularz do Administratora wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Administratora Twoich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.
  Formularz zabezpieczony przez Google Recaptcha.

  Mogą Cię również zainteresować: