Pytania i odpowiedzi

 • Czy maszyny symbolizowane znakiem DMS to wyrób Dobrych Maszyn?

Tak, Linia DMS to maszyny zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce przez najlepszych specjalistów z doświadczeniem w branży. Produkujemy urządzenia pod Twoje indywidualne zamówienie i potrzeby.

 • Czy do użycia materiałów szlifujących Flex Trim potrzebuję specjalistycznej maszyny?

Szlifowanie systemem Flex-Trim jest szybkie, łatwe i wydajne. Składa się on z głowic uzbrojonych w opatentowane listki szlifujące w szerokiej gamie granulacji, rodzajów płótna ściernego etc., które w połączeniu z korpusami głowic o różnych średnicach i długości spełnią twoje wymagania w każdym przypadku. Unikatowy system szlifujący Flex możesz zainstalować na maszynie, którą już posiadasz! Zakup nowej nie jest więc konieczny.

 • W czym się specjalizujecie?

Dostarczamy technologie, materiały szlifujące oraz urządzenia do szlifowania przygotowawczego i między lakierniczego w procesie uszlachetniania powierzchni drewna, fornirów, MDF-u czy innych materiałów. Nasze technologie to zupełnie nowy, najwyższy poziom standardu dla tej grupy operacji technologicznych.

 • Zepsuła mi się maszyna, ale nie kupiłem jej w waszej firmie. Czy pomożecie mi w naprawie?

Jeżeli w Twoim urządzeniu zepsuła się część, a nie obejmuje jej gwarancja, nasz serwis zawsze służy pomocą. Sprawnie i profesjonalnie dostarczymy szukaną przez Ciebie część.

 • Czy przed zakupem maszyny jest możliwość przetestować ją?

Jak najbardziej, w Jemielnicy mamy SHOWROOM gdzie przeprowadzamy testy na Twoich elementach. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz się na testy, a resztą zajmiemy się my. Jeżeli nie masz możliwości przyjechać, możesz spakować elementy i wysłać kurierem na nasz adres:

DobreMaszyny S.C.
ul. Jemielnicka 1A
47-134 Centawa

Następnie nasz technolog przeprowadza testy i odsyła do Ciebie obrobione elementy a Ty decydujesz, który efekt szlifowania / malowania Ci się podoba.

 • Czy pomożecie mi poprawić jakość powierzchni na moich elementach?

Oferowane przez nas produkty są rezultatem pracy ludzi z przemysłu drzewnego dla ludzi z tej samej branży. Naszym nadrzędnym celem jest umożliwienie klientom wytwarzanie produktów o najwyższej jakości, co przekłada się również na fachowe doradztwo klientom w trakcie procesu produkcyjnego.

 • Czy na maszyny używane dołączana jest gwarancja?

Maszyny używane są w pełni sprawne, po przeglądzie technicznym, gotowe do pracy. Nie udzielamy na nie gwarancji, lecz nie należy się tym przejmować, gdyż zawsze zapraszamy klientów do naszej firmy, gdzie mają możliwość testowego uruchomienia urządzenia.

 • Na jaki okres udzielana jest gwarancja na maszyny nowe?

Maszyny nowe posiadają gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Jesteśmy bezpośrednim ich importerem, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia naszym klientom większość części.

 • Czy można u Was kupić maszynę poprzez leasing?

Nikt nie chce wydawać większej ilości gotówki i jednocześnie jej zamrażać. Dlatego w naszej firmie jest możliwość zakupu ratalnego. Dla firm oferujemy leasing na wszystkie urządzenia, niezależnie czy są to maszyny nowe czy używane. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży ratalnej.

 • Czy jest możliwość wymiany starej maszyny na inną?

Przy zakupie „nowej” maszyny z reguły jest problem co zrobić z obecną. Nasza firma oferuje więc swoim klientom ich wymianę lub skup. Wystarczy zrobić zdjęcie obecnego urządzenia i wysłać na nasz adres biuro@dobre-maszyny.eu .

 • Czy wysyłacie swoje produkty za granicę?

Transport organizujemy w każde dowolne miejsce. Koszty obliczane są indywidualnie, a przesyłki są zawsze odpowiednio zabezpieczane.

 • Do malowania używam środków wodorozcieńczalnych, chcę zautomatyzować moją produkcję. Czy pomożecie mi w wyborze odpowiedniej maszyny?

Jesteśmy jedynym dostawcą w Polsce duńskiej marki Ceetec.

Firma Ceetec produkuje polewarki szczotkowe służące do impregnacji oraz malowania środkami wodorozcieńczalnymi czterostronnie. Maszyny te cechują się prostotą i łatwością obsługi.

Nasi technolodzy mają dużą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie – wystarczy więc, że wyślesz zapytanie, a my się zwrotnie odezwiemy i podejmiemy odpowiedni działania, aby pomóc Ci wdrożyć nowe technologie w Twojej firmie.