Automaty lakiernicze

Prezentowane w tej kategorii maszyny stolarskie umożliwiają naniesienie powłok wykończeniowych metodą natryskową na powierzchnie elementów drewnianych, metalowych, z tworzyw sztucznych lub tych z płyty MDF.

Każdy automat lakierniczy oferowany na naszej stronie świetnie sprawdzi się w swojej roli, pozwalając na jeszcze lepszą realizację zamówień i na perfekcyjne przygotowanie wyrobów stolarskich. Proponujemy między innymi sprzęt sygnowany takimi markami, jak Ceetec. Ponadto mogą Państwo również zakupić naszą autorską technologię – automaty lakiernicze do listew DMS 600/4 (częścią wyposażenia może być polewarka). Zachęcamy do umówienia się na spotkanie, podczas którego istnieje możliwość przetestowania tego nowoczesnego, stworzonego przez naszych inżynierów rozwiązania na własnych materiałach. Zapraszamy.

Używane Nowe
Opcja idealna dla przedsiębiorców, którzy nie chcą inwestować w nowy sprzęt. Używany automat lakierniczy to optymalne rozwiązanie dla zakładów i warsztatów stolarskich produkujących meble oraz inne wyroby z drewna, płyty MDF, a także z metalu i tworzyw sztucznych. Dostępne są modele cenionych wśród fachowców z branży marek, w tym Ceetec. Proponujemy nie tylko kompletne linie lakiernicze, ale też kabiny suszarnicze, pompy ciśnieniowe, polewarki. Zapraszamy serdecznie do poznania naszej oferty. Ceetec oraz DMS – to cenione w branży stolarskiej marki specjalistycznych maszyn, które świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie produkuje się meble. Nowy automat lakierniczy wraz z polewarką to obecnie niezbędne wyposażenie warsztatów, w których dba się o wysoką jakość realizowanych zamówień. Są to zamknięte komory, w których metodą natryskową na powierzchnie z drewna, płyty MDF lub innych materiałów nanosi się poszczególne powłoki, wykorzystując farby wodne, dwuskładnikowe oraz na bazie wody, bez obaw o ich uszkodzenie lub zabrudzenie w trakcie zasychania.