Materiały ścierne

Łatwiejsze i lepsze szlifowanie drewna surowego i międzyoperacyjnego.
Flex-Trim
jest liderem na rynku przemysłu drzewnego w dziedzinie przygotowania powierzchni elementów drewnianych.

Technologia szlifowania Flex-Trim, to zupełnie nowy standard dla optymalnego szlifowania drewna w stanie surowym i międzyoperacyjnego. System szlifujący Flex Trim składa się na  głowice wyposażone w opatentowane listki szlifujące drewno– głowice szlifierskie. Mogą  one być przygotowane na zamówienie w żądanej długości i średnicy. Unikatowy system szlifujący Flex jest możliwy do zainstalowania na prawie każdej maszynie.

KORPUS GŁOWICY FLEX TRIM
Istnieje możliwość budowania różnych długości korpusów na bazie standardowych rozmiarów tak, aby spełnić Państwa wymagania w prawie każdym przypadku. Niezależnie od tego, głowice mogą być przygotowane na zamówienie w żądanej długości i średnicy.Unikatowy system szlifujący Flex Trim jest możliwy do zainstalowania na prawie każdej maszynie.

Głowice szlifujące drewno mają wiele zalet. Jedną z nich jaką możemy  wymienić, jest możliwość wymiany listków szlifujących bez demontażu całej głowicy.

Głowice wykonane są z POM.

LISTKI SZLIFUJĄCE FLEX TRIM

Oryginalne, opatentowane głowice i listki ścierne  Flex Trim, to gwarancja wysokiej jakości szlifowania.

Klient może otrzymać na żądanie różne kombinacje opatentowanego systemu szlifierskiego, który w zależności od jego potrzeb dobiera się spośród  różnych rodzajów papieru ściernego, nacięć  i typów szczotek  z metalową lub plastikową opaską mocującą wykonywaną w różnych długościach.

Listki szlifujące są unikatowym systemem, a ich długa żywotność i zapewnienie 15-20% oszczędności zużycia lakieru są ich dodatkowymi zaletami.