Używane maszyny stolarskie

Nasza oferta jest bogata w urządzenia wykorzystywane w produkcji mebli – nowe jak i te z drugiej ręki.

Spośród konkurencji wyróżnia nas to ,że wszystkie używane urządzenia przechodzą w naszym serwisie przegląd w trakcie którego dokonujemy napraw.

W oparciu o posiadane doświadczenie dokonujemy również przeróbek maszyn używanych dostosowując je do określonych zadań .

Wszystkie używane maszyny przeznaczone do sprzedaży Będą idealnym uzupełnieniem posiadanego już przez Państwa sprzętu warsztatowego, a ponieważ mogą być wykorzystywane w pracy z różnego rodzaju materiałami – z pewnością ich zakup będzie świetną inwestycją.

Duży wybór

Przedsiębiorcy prowadzący działalność w branży meblarskiej, którzy odwiedzają naszą stronę internetową, mogą wybierać spośród wielu modeli używanych maszyn stolarskich do obróbki drewna. Są to między innymi:

  • strugarki,
  • pilarki,
  • wiertarki,
  • szlifierki,
  • szlifierki do krawędzi,
  • szlifierki szczotkowe,
  • szczotkarki,
  • a także automaty lakiernicze.

Wszystkie używane stolarskie maszyny do obróbki drewna pochodzą od sprawdzonych dostawców, a na ich obudowach znajdują się logotypy najpopularniejszych wśród fachowców producentów.

Wydajność i efektywność

Proponowane urządzenia to sprzęt, który radzi sobie bardzo dobrze nie tylko z obróbką drewna. Może być z powodzeniem wykorzystywany również w pracy z takimi surowcami, jak płyta MDF, tworzywa sztuczne lub metal. Różnorodność modeli o bardzo dobrych parametrach technicznych pozwoli na wybranie tego najbardziej odpowiadającego aktualnym potrzebom Państwa pracowni – specjalizującego się w szlifowaniu, polerowaniu, szczotkowaniu, oklejaniu, lakierowaniu lub frezowaniu.

Oferta nie do odrzucenia

Ponieważ dbamy o to, aby każdy Klient decydujący się na zakup dostępnych w naszej ofercie używanych maszyn stolarskich do obróbki drewna był zadowolony z inwestycji, proponujemy nie tylko atrakcyjne ceny, ale też kompleksowe przeszkolenie pracownika z obsługi danego urządzenia. Dodatkowo, proponujemy Państwu pełen serwis oraz możliwość zamówienia części zamiennych lub podzespołów.

Maszyny, które na szeroką skalę wykorzystywane są w końcowym procesie produkcji. Szlifierki do drewna i metalu prezentowane w naszej ofercie to nowoczesny sprzęt wyróżniający się bardzo dobrymi parametrami technicznymi. Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a jego producenci cenieni są w branży przemysłowej przez najlepszych fachowców.

Każdy model znajdujący się w naszym katalogu to urządzenie bardzo wydajne, doskonale radzące sobie z różnymi surowcami. Głównym zadaniem szlifierek do drewna i metalu jest zniwelowanie chropowatości, usunięcie zabrudzeń oraz defektów z powierzchni, nadanie pożądanego połysku oraz gładkości. Dodatkowo, ściernice pozwalają na osiągnięcie wysokiej zgodności wymiarowej wyrobu z wytycznymi z dokumentacji technicznej.