ceetec ips 400 topflow automatic

CEETEC IPS 400 Top Flow Automatic Jest zaawansowanym technologicznie, w pełni automatycznym urządzeniem lakierniczym. Wyposażony w system regulacji pistoletów za pomocą sterownika CNC. Pozwala on sterować ustawieniami podczas pracy maszyny, dzięki czemu redukujemy rozpylenie lakieru poza element do minimum. Jego nadmiar zbierany jest do specjalnych opakowań i nadaje się do ponownego użycia. Zmiana koloru lakieru wymaga od operatora poświęcenia około 3 minut.

Automat lakierniczy został zaprojektowany z myślą o lakierowaniu desek tarasowych, podłogowych i ściennych. Znajdzie też zastosowanie przy lakierowaniu listew przypodłogowych, opasek drzwiowych, ościeżnic. Top Flow na tle konkurencji wyróżnia się wysoką wydajnością pracy, sięgającą 200m/minutę. Elementy wprowadzane są do urządzenia w pozycji poziomej za pośrednictwem automatycznego stołu rolkowego. IPS 400 przystosowany jest do pracy z maksymalnie ośmioma pistoletami i pozwala na uzyskanie jednolitej powłoki wysokiej jakości. Pistolety lakiernicze mogą pracować w systemi AirMix jak i Airless.

Top Flow Automatic może pracować jako samodzielne urządzenie lub jako część linii produkcyjnej(automatyczne przenośniki, tunel suszący).
Urządzenie może zostać przystosowane względem wymagań klienta.

ZALETY CEETEC IPS400 TopFlow Automatic:

 • Wysoka wydajność – do 200 m na minutę
 • maksymalny przekrój lakierowanego elementu: 400x100mm
 • Urządzenie przyjazne w użytkowaniu i czyszczeniu
 • Wysoka jakość lakierowanych elementów
 • Opcjonalne rozdzielenie komory lakierniczej na dwie części
 • Elektroniczne sterowanie przepływem powietrza w komorze
 • Możliwość ponownego użycia lakieru

  Zapytaj o cenę lub umów się na testy:

  Temat zapytania:

  Przesyłając ten formularz do Administratora wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie przez Administratora Twoich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Masz prawo wglądu do Twoich danych oraz ich poprawienia i usunięcia.
  Formularz zabezpieczony przez Google Recaptcha.

  Mogą Cię również zainteresować: